/ Interesanti / Šogad Strādā Jebkur dienu atzīmēs pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja

Šogad Strādā Jebkur dienu atzīmēs pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja

stradajebkur2016
Reinis Zitmanis uz 15/05/2016 - 07:40 uz Interesanti, Jaunumi, Pasākumi

Ikgadēji aicina izmantot tehnoloģiju iespējas darbam jebkurā vietā

Jau piekto gadu Latvijā notiks “Strādā jebkur!” diena, kuras mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu, skaidrot tā priekšrocības un elastīga darba organizēšanas principus. Šogad elastīga darba stila piekritēji un interesenti aicināti pulcēties darbam ārpus biroja 27. maijā no plkst. 13:00 līdz 15:00 parkā aiz Latvijas Nacionālā mākslas muzeja.

Arī šogad pasākuma organizatori būs parūpējušies gan par radošu darba vidi, gan par noderīgu saturu elastīga darba praktizētājiem. Šogad īpašs fokuss tiks vērsts uz to, kā nodrošināt ergonomisku un veselībai draudzīgu vidi, strādājot ārpus biroja. Elastīgu darbu jau ilgāku laiku praktizējošo uzņēmumu vadītāji dalīsies savās “Top 5” atziņās, kas nepieciešams, lai elastīga darba modelis organizācijā būtu efektīvs, produktīvs un darbiniekus motivējošs.
Ēriks EglītisMicrosoft Latvia vadītājs
Nu jau piecus gadus Microsoft Latvia ikdienā praktizējot elastīgu darba stilu, esam pārliecinājušies par šādas darba formas priekšrocībām, kā arī guvuši vērtīgas atziņas, kādas izmaiņas nepieciešamas organizācijas kultūrā, strādājot elastīgi. 27. maijā aicinām ikvienu interesentu uzzināt vairāk un dalīties savā elastīga darba pieredzē!

“Strādā jebkur!” dienā Latvijas uzņēmumi, valsts iestādes un nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas izmēģināt elastīgu darbu un apliecināt savu atbalstu šādai darba formai:

  • Kopīgi strādāt un tīkloties radošā vidē un svaigā gaisā;
  • Taupīt laiku un plānot savu darba dienu atbilstoši veicamajiem darbiem;
  • Sabalansēt darba un privātās vajadzības un intereses;
  • Mazināt savas darbības ietekmi uz vidi.

Uzzināt vairāk un pieteikties dalībai pasākumā var kampaņas interneta vietnē http://ej.uz/stradajebkur2016 . Aicināts ir ikviens, kuru interesē elastīgs darba stils, tā priekšrocības un iespējas. Organizatori plāno pulcēt ap 300 dalībnieku no 100 organizācijām. Dalībniekiem būs pieejams kvalitatīvs Lattelecom Wi-Fi internets un dažādas partneru aktivitātes.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>