Ārējais tosteris – Samsung SE-S084
Samsung NX10: nopietna kompaktkamera
Mobilais klucītis – LG GD880 Mini
Bilžu mašīna visām vajadzībām – Olympus E-PL1
iRiver Story – stilīgs un funkcionāls e-grāmatu lasāmrīks
Kādam nolūkam, jūsuprāt, ir izveidoti tīmekļdatori jeb netbuki?

Maingear izlaidis mX-L 15 multimediju klēpjdatoru (1)

08.03.2010
Maingear|mX-L 15|multimediju klēpjdators|Maingear mX-L 15|Intel Core i5|ATI Radeon Mobility 4570|klēpjdators|portatīvais dators|Intel Core i7

Tie portatīvo datoru lietotāji, kuri aktīvi ikdienā nodarbojas ar multimediju apstrādi vai arī pavada savu laiku, spēlējot datorspēles, jau paspējuši iepazīt Maingear nosaukumu. Šīs datorkompānijas jaunākais veikums ir Maingear mX-L 15 klēpjdators, kurš ir aprīkots ar Intel Core i5 vai i7 procesoru, 15,6 collu ekrānu ar 1600 x 900 izšķirtspēju un LED aizmugures apgaismojumu, ATI Radeon Mobility 4570 512 MB videokarti, 8 GB DDR3 operatīvo atmiņu, kā arī 500 GB HDD vai 256 GB SSD atmiņas disku. Pieejamā informācija liecina, ka šī datora cena būs aptuveni 1150 ASV dolāru.

autors: Kaspars Rumbenieks, speciāli ZParks.lv
Iesaitēt saitēs.lv
Digot

Maingear izlaidis mX-L 15 multimediju klēpjdatoru

ojars 09.03.2010 / 06:28:37
nebuut nav jaudiigaakais shis kompanijas portatiivais dators
Vārds: E-pasts:

Jūsu komentārs:
* Komentāra maksimālais garums ir 1000 simboli.
NP Extra - iepazīstam Acer Predator spēļdatoru

Nevienam jau nav noslēpums, ka jaudīgie datori tiek izmantoti ne tikai zinātnisko aprēķinu vajadzībām vien, bet arī izklaidei un, protams, nešaubīgi arī datorspēlēm. Lūk, Nākotnes Parka sen neredzētais draugs Dainis mūsu visus iepazīstinās ar kādu patiesi modernu spēļdatoru, kura nosaukums ir – plēsoņa!

Laikam ikvienam no mobilo telefonu īpašniekiem kā ļaunākais murgs ir situācija, kad mobilais telefon...
Vēl pirms pavisam neilga laika likās, ka ierakstāmie diski ar ietilpību 50 gigabaiti, likās lieliska...
Līdztekus dažādiem enerģijas ieguves veidiem, piemēram, saules baterijām, mazāk aktuāla ir enerģijas...
Pirms neilga laika Blu Ray disku Asociācija (BDA) apstiprināja BDXL daudzslāņu disku standartu, kurš...
Zinātnieki, kā izrādās, jau šobrīd strādā pie tādu iekārtu attīstības, kuras varētu “drukāt” cilvēka...
Online: 83