/ Bizness / LaCie atzīst sava internetveikala drošības problēmu

LaCie atzīst sava internetveikala drošības problēmu

lacie_xtremkey_8gb_crop
Raitis Misa uz 17/04/2014 - 07:23 uz Bizness, Datori, Drošība
Franču aparatūras ražotājs LaCie, kas ir datu nesēju ražotāja Seagate apakšvienība, atzinis, ka ikviens, kas pēdējā gada laikā veici pirkumu LaCie internetveikalā, ir pakļauts datu drošības riskam.

Kā atzina LaCie pārstāvji, tās tīmekļa tirdzniecības platformai uzbrukusi nezināma hakeru grupa. Tas paveikts izmantojot kaitīgo programmatūru, kas iekļuva kompānijas serverī, un spēja iegūt informāciju par klientu transakcijām. Informācija, kas iespējams noplūdusi, satur klientu kredītkaršu informāciju un to LaCie internetveikala paroles.

Par šo faktu kompāniju 2014. gada 19. martā. informējusi FIB. Par uzbrukuma upuriem iespējams kļuvuši visi, kas veikuši pirkumu laika posmā no 2013. gada 27. marta līdz 2014. gada 10. martam.

Klienti, kuru dati pakļauti noplūdes riskam ir informēti personīgi, un tiem jāveic LaCie internetveikala paroles nomaiņa.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>