/ Ierīces / Huawei Dual-View režīms tagad pieejams arī Latvijā

Huawei Dual-View režīms tagad pieejams arī Latvijā

MKT_P30_ProductKV_Color_DPS_BO_EN_HQ_AI_CMYK_20190128
Raitis Misa uz 13/05/2019 - 09:21 uz Ierīces, Jaunumi, Tālruņi

Līdz ar EMUI 9.1 un B153 versiju pakāpenisku ieviešanu, Huawei nu sniedzis P30 un P30 Pro lietotājiem piekļuvi vienai no aizraujošākajām un inovatīvākajām funkcijām, ko piedāvā viedtālruņa kamera – Huawei Dual-View video režīms.

Izmantojot Huawei Dual-View režīmu, lietotājs var veidot videoklipus, vienlaikus izmantojot tālruņa primāro un tālummaiņas objektīvu. Tādējādi ierīce ļauj uzņemt vienu ainu no divām dažādām perspektīvām. Ieviešot šo progresīvo kameru tehnoloģiju, Huawei turpina strādāt pie inovācijām un fokusējas uz to, lai sniegtu lietotājiem iespēju iepazīt un izbaudīt visas radošās iespējas, ko piedāvā video uzņemšana.

Huawei Dual-View kameras režīms, kas pieejams Huawei P30 un P30 pro tālruņos, ir spējīgs uzņemt video atsevišķi vai darbojoties kopā ar citām funkcijām, piemēram, mākslīgā intelekta redaktoru. Tā kā režīms nodrošina vienlaicīgi divu dažādu perspektīvu atainojumu, Huawei P30 sērijas tālruņi piedāvā nozarē pirmo un pilnīgi jauno funkciju, kas nu pieejama viedtālruņos un sniedz lietotājam iespēju iemūžināt liela mēroga pasākumus, piefiksējot pat vissīkākās detaļas.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>