/ Interesanti / Android jaunais saldumiņš – Zefīrs

Android jaunais saldumiņš – Zefīrs

Android-6.0-Marshmallow-Update-681x347
Oskars Linde uz 02/12/2015 - 23:14 uz Interesanti, Tālruņi

Palēnām, bet tuvojas jaunā Android 6.0 (Marshmallow) operētājsistēmas versija. Vēl joprojām informācija par to, kā tā izskatīsies ir ļoti skopa, tāpēc katrs mazumiņš, kas noplūst, ātri iegūst uzmanību.

Kā vēsta oficiālā Android mājaslapa, liela uzmanība tiks vērsta akumulatora darbības paildzināšanai. Piemēram, "App Standby" ierobežos lietones, kas darbojas fonā, uzliekot tās gaidīšanas režīmā. Bet "Doze" palīdzēs brīžos, kad pirms gulētiešanas būs piemirsies uzlikt viedtālruni lādēties, jo tā, pat ar izlādētu akumulatoru, spēs ieslēgt modinātāju.
Arī problēma ar lietotņu atļaujām būs labota, ar jauno zefīriņu varēs  lietotnēm mainīt ko un kad tās var darīt.
Kā arī tiem, kam ir pirkstu nospiedumu sensors, būs uzlabota tā darbspēja. Tās un citas funkcijas būs pieejamas jaunajā versijā.

Saistībā ar pieejamību, nedēļas sākumā internetā parādījās attēls, kurā norādīts daļējs grafiks ar to, kad un kādas ierīces pāries uz 6.0 versiju. Grafikam ir 3 fāzes, bet 3. fāze attēlā nebija, tā kā par to informācijas nav. Bet par 1. un 2. fāzi var apskatīties sekojošajā attēlā.

Nesen internetā parādījās ekrānšāviņi no Samsung Note 5. Šodien, pirms dažām stundām, internetā parādījās citi ekrānšāviņi, kas visticamāk ir no Samsung S6 viedtālruņa ar 6.0 versiju. Apskatot abu viedtālruņu bildes, var saskatīt līdzību, tāpēc, var secināt, ka tie visticamāk ir attēli, kā izskatīsies Note 5 un S6 ar uzinstalētu jauno Android 6.0 versiju.

Samsung Note 5 Android 6.0 ekrānšāviņi

Samsung S6 Android 6.0 ekrānšāviņi

Saistībā ar pašu izskatu, daudzi uzskata, ka tas izskatās plakanāks, zaudējis dziļumu un šķiet vienkāršāks. Bet tas uz ko tiecas mūsdienu telefonu operētājsistēmu ražotāji, manuprāt, ir pareizais virziens, jo izskata vienkāršošana atspēko to, ka nāk klāt papildus funkcijas, kas atkal citiem sagādā liekas galvassāpes.

Tomēr jāatzīst, ka vienmēr, kad parādās kas jauns un nepierasts, ir cilvēki, kam tas patīk un ir, kam nepatīk, bet skaidrs ir viens - ja esi uzticīgs Android ierīču lietotājs, tad pāriet uz Marshmallow nāksies tāpat, tas ir tikai laika jautājums.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>